GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 15914244
nr 1591 4244
Vas
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -80, glaserat lergods. Höjd: 16 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 januari 2024
kl 19:50:21
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr